Inteligentny dom AMPIO – wielkie możliwości za rozsądną cenę

W trosce o kompleksową obsługę klienta cały czas poszerzamy naszą ofertę systemów dla inteligentnych domów. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować rozwiązanie, które posiada mnóstwo możliwości konfiguracji oraz integracji, a jednocześnie jest bardzo konkurencyjne cenowo w stosunku do porównywalnych systemów.

ampio apkaAmpio Smart Home to system automatyki budynkowej stworzony przez polskiego producenta, z wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Dzięki swojej konstrukcji sprawdza się każdym rodzaju budynku. Umożliwia kontrolowania wszystkich urządzeń w domu: oświetlenia, rolet, wentylacji oraz ogrzewania a dzięki aplikacji mobilnej możemy to robić z dowolnego miejsca na świecie.

Główną zaletą inteligentnego domu Ampio jest jego niezawodność. W rozproszonej, magistralnej strukturze wszystkie urządzenia działają niezależnie i awaria jednego nie powoduje niepoprawnej pracy pozostałych elementów systemu. Ułatwia to również łatwą rozbudowę i modyfikacje w zależności od potrzeb klienta. Do komunikacji wykorzystano protokół CAN. Jest to niezawodne rozwiązanie stosowane od wielu lat w przemyśle oraz w branży samochodowej. Na potwierdzenie tych słów producent udziela 5 lat gwarancji na swoje produkty.

Dowiedz sie więcej

ampio audio

Podobne Wpisy