HomeLogic SpecHouse Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Jesteśmy firmą inną niż wszystkie. Innowacyjność to cecha nie tylko naszych produktów, ale i naszego podejścia do biznesu. Na ultranowoczesnym rynku nowych technologii i inteligentnych domów czujemy się jak ryba w wodzie. Każdego dnia skutecznie dążymy do celu wyprzedzając rzeczywistość.

Dziś do zespołu poszukujemy:

Handlowca – podróżnika, który również poczuje wiatr w żaglach na morzu inteligentnych rozwiązań dla domu.
Handlowca – odkrywcy, który z przyjemnością będzie odkrywał nowe obszary potencjalnych klientów.
Handlowca – zdobywcy, który obszary te będzie skutecznie zdobywał.
Handlowca – wojownika, który nie będzie bał się stawić czoła konkurencji.

Ale przede wszystkim …

Handlowca – człowieka, który z przyjemnością wypije z nami kawę, pójdzie na mecz i będzie królem parkietu na imprezie integracyjnej.

Docelowo…

Poszukujemy fightera, którego działania będą na tyle skuteczne, że pomogą w rozbudowie działu handlowego firmy. Sukces i ciężką pracę z przyjemnością wynagrodzimy stanowiskiem kierownika.

Jeśli odnajdujesz w sobie powyższe cechy, w sprzedaży oraz negocjacjach osiągnąłeś poziom mistrzowski i posiadasz tego potwierdzenie, a plan sprzedaży nie powoduje u Ciebie wysypki ani białej gorączki, to szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy osoby z wizją, aspiracjami i odwagą.
Nie wahaj się i dołącz do naszego Zespołu!

Handlowiec przyszły kierownik

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych,
  • Prowadzenie kompleksowej obsługi zapytań Klientów,
  • Przygotowywanie ofert we współpracy z podwykonawcami,
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych i handlowych dla Klienta,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Współpraca z architektami, biurami projektowymi, inwestorami i wykonawcami,
  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie handlowe poparte udokumentowanymi sukcesami,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży automatyki budynkowej, elektrycznej lub budowlanej,
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Nastawienie na skuteczną realizację celów,
  • Odwaga w działaniu i myśleniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie – w najbardziej przyszłościowym segmencie branży budowlanej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa, plus premia uzależniona od wyników sprzedaży),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Miejsce, gdzie możesz być sobą,
  • Samodzielność,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji,
  • Wsparcie innych,
  • Twórczą energię.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Imię i nazwisko*

Adres email*

Telefon kontaktowy*

Aplikacja na stanowisko:
 Handlowiec

Załącz CV (pdf lub doc)

Załącz List motywacyjny (pdf lub doc)