Referencje

Firma HomeLogic z siedzibą w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej 12, świadcząca usługi w zakresie montażu instalacji inteligentnego domu jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem.

Pracownicy firmy wykonują swoje czynności starannie i zgodnie z przyjętymi zasadami i warunkami zawartymi w umowie.

Wiedza i profesjonalizm w ramach wzajemnej współpracy w pełni spełniły nasze oczekiwania.

 

"Robi"
Klient

Niniejszym polecam współpracę z firmą HomeLogic – firmą zajmującą się projektowaniem i wdrażaniem systemów automatyki budynkowej, monitoringiem oraz systemami alarmowymi. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tego typu usługami do współpracy z profesjonalistami.

Szczególnym atutem firmy HomeLogic jest wysoko wykwalifikowany personel, posiadanie własnego wyposażenia i sprzętu a także zasobów materiałowych, umożliwiające wykonanie nawet bardzo skomplikowanych systemów.

Na podstawie naszej współpracy polecamy firmę HomeLogic jako solidnego, rzetelnego i ekonomicznego partnera i wykonawcę systemów alarmowych  oraz monitoringu obiektów.

PlayGSM S.C
Robert Murawa

Wyrażam szczere uznanie dla firmy HomeLogic z Poznania za wysoką profesjonalność i solidność wykazaną przy budowie systemu ­inteligentnej instalacji.

Prace montażowe oraz konfiguracyjne przebiegły sprawnie i zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. W trakcie współpracy pracownicy firmy wykazali się dużymi kompetencjami oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Dzięki temu wszystkie funkcje systemu Loxone doskonale spełniają nasze oczekiwania.

Zamontowany system przyniósł naszej firmie szereg wymiernych korzyści , wyrazem naszego zadowolenia jest także możliwość ciągłego rozwijania systemu.

Firma wiarygodna oraz godna polecenia innym klientom.

Open Capital Group
Sławomir Górski

Firma HomeLogic wykonała w mojej firmie  w miejscowości  Złotów instalację elektryczną oraz automatykę budynkową na podzespołach firmy Loxone.

Wykonanie prac odbyło się z zachowaniem należytej staranności i w umówionym terminie. Wiedza zespołu była na najwyższym poziomie, system działa bezbłędnie.

Z pełnym przekonaniem mogę udzielić rekomendacji firmie HomeLogic z Poznania, jako fachowej  i solidnej firmie.

Z czystym sumieniem polecam współpracę innym inwestorom.

Solution Service
Krzysztof Wiśniewski